O nas

Serwis e-kancelaria został stworzony specjalnie dla potrzeb usług prawnych udzielanych drogą internetową. Dzięki niemu w łatwy sposób możesz odnaleźć osobę lub kancelarię, która pomoże Ci rozwiązać Twój problem prawny. Dzięki niemu możesz również pomagać innym w rozwiązywaniu ich problemów prawnych.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy i szukasz prawnika wypełnij formularz podając swoje dane oraz opisując swój problem. W ciągu jednego dnia skontaktujemy się z Tobą. Wyślemy wiadomość z wysokością wyceny lub prośbą o dodatkowe informacje, które pozwolą nam rzetelnie wycenić przedstawiony problem. Dokonując wyceny porady uwzględniamy nakład pacy jaki jest konieczny do rzetelnego opracowania przedstawionego zagadnienia. Samo zadanie pytania nic nie kosztuje, płacisz jedynie za przygotowanie opinii, która sporządzana jest dopiero po otrzymaniu akceptacji wyceny.

 

Zamówioną poradę możesz otrzymać również w formie pisemnej listem poleconym za dodatkową opłatą w wysokości 5 zł.. Standardową formą płatności jest przelew na wskazane przez nas konto. Ta forma płatności umożliwi Ci otrzymanie porady w dniu wyznaczonym jako termin realizacji. Drugą dostępną obecnie formą płatności jest zaliczenie pocztowe.

 

W przypadku przesłania do nas akceptacji wyceny otrzymasz wiadomość zwrotną z informacją o terminie realizacji, a w ciągu kolejnych kilku dni (ok. 3-7 dni roboczych) zamówioną poradę.

 

Wszystkie wiadomości będziesz otrzymywać na specjalnie utworzone dla Ciebie konto, a na swoją prywatną skrzynkę mailową powiadomienia o otrzymaniu wiadomości na twoim koncie w e-kancelarii.

 

Jeśli jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie prawa, doradcą prawnym lub podatkowym, chcesz podzielić się swoją wiedzą i zyskać nowych klientów zarejestruj się. Wkrótce otrzymasz informacje o aktywacji Twojego konta.Aktualności