Zadaj pytanie

Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy

Zadaj pytanie kancelarii lub wybranemu przez ciebie prawnikowi. W ciągu najbliższej doby otrzymasz informację zwrotną dot. wyceny usługi lub dodatkowe pytania pomocne do określenia jaka usługa prawna powinna być zaoferowana. Dokonując wyceny porady uwzględniamy nakład pracy jaki jest konieczny do rzetelnego opracowania zagadnienia przedstawionego przez Klienta. Podstawowe usługi już od 60 zł.

Po wypełnieniu formularza zostanie utworzone specjalne konto, dzięki któremu będziesz mógł kontaktować się z nami w twojej sprawie. Będziesz mógł również kontaktować się bezpośrednio z wybranym przez Ciebie prawnikiem.

Za dodatkową opłatą w wysokości 5 zł możesz otrzymać poradę również w formie papierowej przesłaną listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres.

Płatności dokonuje się wpłacając na konto lub za zaliczeniem pocztowym. Jednak w przypadku jeśli chciałbyś otrzymać poradę drogą internetową konieczne jest dokonanie przedpłaty na wskazane przez nas konto. Należy wtedy dokonać przelewu przed datą podaną jako termin realizacji. Kopia potwierdzająca dokonanie przelewu powinna być przesłana do nas drogą elektroniczną lub faksem na nr 012 422 49 39 najpóźniej w dniu wyznaczonym na wysłanie porady prawnej.

W przypadku akceptacji wyceny przesłanej do nas drogą elektroniczną otrzymasz wiadomość zwrotną z informacją o terminie realizacji, a w ciągu kolejnych kilku dni (ok. 5 dni roboczych) zamówioną poradę. Jeśli nie zaakceptujesz podanej wyceny nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami.\\\\\\\"

Wypełnij formularz


Członkowie kancelarii [+]